100 lat Niepodległości ! – Katarzyna Zagajska

100 lat Niepodległości !

Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Działamy dalej!
6 listopada, 2018
Nowa kadencja wystartowała w starym stylu
22 listopada, 2018

100 lat Niepodległości !

Polki i Polacy mają już właściwe wszystko, bo nasz kraj jest fontanną urodzaju i głęboko skrywanej nadziei. Brakuje nam jedynie jedności, mistycznego poczucia wewnętrznej mocy. Pod pozorem wolności ukrywamy strach i dawne lęki. Dzieli się nad grupy i podgrupy zapominając o przykazaniach miłości. Czego zatem można życzyć nam Polakom i Polsce? Miłości. Wszechwładnej, potężnej siły spalającej nasze zmysły i przynależność. Związania. Zacieśnienia więzów i zapomnienia o przykrościach minionych. Miłości, która rozpędziłaby nas na działanie dalekosiężne i przyszłościowe. Mądrych, pełnych miłości przywódców. Szczerych, nieskonfliktowanych rozmów. Miłości tej małej i dużej. Miłości starych i młodych, bogatych i biednych, pięknych i tych mniej urodziwych. Zaufania do inności, tolerancji i wiary w potęgę pozytywnego myślenia. Wiary w bezgraniczność tworzenia i różnorodność. Mądrość nowoczesnego patriotyzmu i kreowanie nowych głosów młodych pokoleń nastawionych na radość i miłość do każdego. Buntu mądrego i miłosiernych rewolucji. Patrzenia za horyzont a nie przed jego linię. Przekazywania wiedzy wszelakiej, nie wybiórczej. Odnowienia więzi z Matką Naturą. Kreatywnego rozwiązywania problemów. Wolności, piękna i prawdy w nas samych, każdego dnia w każdym działaniu, ale nade wszystko miłości, ponieważ miłość jest magią i wiarą najsilniejszą. Gdyby się rozejrzeć dookoła okazałoby się, że jest jej więcej niż nam się wydaje. Trzeba tylko otworzyć oczy i zaufać, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, a my jesteśmy bezpieczni. Kochajmy się bezgranicznie i burzmy mury niewiedzy i zakazów, a zobaczymy jak piękna jest Polska naprawdę. Jeżeli miłość jest wszystkim to i Polska jest naszym wszechświatem.

Z okazji stulecia odzyskania niepodległości Polski życzę by Polacy byli ze sobą razem, nie podzieleni, zjednoczeni, żeby Polacy nie utracili wiary, miłości i nadziei

Z OKAZJI 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA POLSKI I POLAKÓW, OBY TA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ NIGDY NIE ZOSTAŁA NAM ODEBRANA!.