Proszę o Twój głos na moją kandydaturę do Senatu – Katarzyna Zagajska

Proszę o Twój głos na moją kandydaturę do Senatu

Za zdrowiem, czyli czas uzdrowić szpitale i skrócić kolejki do lekarzy
5 października, 2019
Wybory do Senatu. Dziękuję za każdy oddany na mnie głos
14 października, 2019

Proszę o Twój głos na moją kandydaturę do Senatu

Kampania dobiegła właściwie już końca, za chwilę rozpocznie się przedwyborcza cisza. Dziękuję wszystkim przyjaciołom, znajomym, współpracownikom, którzy z całego serca i z całych sił zaangażowali się w moją kampanię do Senatu. Na swojej drodze spotkałam wielu niezwykłych ludzi, którzy dopingowali mnie do pracy, ile sił.

Jaka była ta kampania wyborcza?

Z pewnością inna niż większości kandydatów. Nie otaczam się politykami, nie fotografuję ze znanymi osobami z pierwszych stron gazet. Moja strategia to praca w terenie, wśród ludzi. To dla mnie najcenniejsze i choć o tym dotąd nie mówiłam głośno, cieszę się, że to zauważyliście np. w komentarzach na Facebooku.

Zresztą miałam też taką serię postów, rekomendujących mnie do Senatu. Nie było wśród nich znanych nazwisk, ale było silne i prawdziwe wsparcie prosto z serca od osób, które życzą mi, jak najlepiej. Serdecznie Wam za to raz jeszcze dziękuję.

Wczytajcie się w te słowa, zerknijcie jeszcze do mojego PROGRAMU WYBORCZEGO i w niedzielę podejmijcie decyzję. Postawcie na kandydatkę, która pracuje z energią i efektami, na rzecz każdego z Was. Proszę Was o głos.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku

Katarzyna Zagajska

Bezpartyjna kandydatka do Senatu