Wiosno przybywaj! Podziękowania za koncert w Antoniowie – Katarzyna Zagajska

Wiosno przybywaj! Podziękowania za koncert w Antoniowie

Spokojnych Świąt Wielkanocnych
14 kwietnia, 2022
Bycie radnym nie zawsze jest łatwe. Czasem trzeba podjąć decyzje w interesie wszystkich mieszkańców, a nie tylko swojej dzielnicy
18 maja, 2022

Wiosno przybywaj! Podziękowania za koncert w Antoniowie

Po dzisiejszych wydarzeniach w Antoniowie wiosna nie ma wyjścia. Musi się w końcu u nas rozgościć na dobre! Wszystko za sprawą koncertu „Wiosna, wiosna wkoło”, który zorganizowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Antoniowie i Świetlica Środowiskowa w Antoniowie, działająca przy Pałacu Kultury Zagłębia.

Chciałam bardzo serdecznie podziękować organizatorom za zaproszenie i naprawdę WSPANIAŁĄ organizację. Repertuar, dekoracje (brawa dla Pani Edyty Sobieraj, kierownik Świetlicy) , atmosfera były doskonałe. Dawno już nie byłam na tak pogodnym wydarzeniu. Zauważyłam zresztą, że nie tylko ja tak dobrze się bawiłam. Widać, że wszyscy jesteśmy spragnieni wiosny, słońca, a przede wszystkim pogodnych nastrojów i wspólnego czasu oraz odskoczni od niewesołych wydarzeń, z którymi borykamy się wszyscy od kilku lat. To był naprawdę bardzo potrzebny nam wszystkim koncert (muszę dodać, że relacjonowałam wszystko na żywo bliskiej mi osobie, która bardzo potrzebuje teraz dobrej energii, aby stanąć na nogi. PODZIAŁAŁO 🙂 )

Oprócz organizatorów szczególne brawa należą się Czarnym Perłom z Ujejsca i fantastycznej, zdolnej dąbrowskiej młodzieży, która zaprezentowała taki poziom artystyczny, że do teraz przechodzą mnie ciarki (wielki podziw i gratulacje należą się córce Pani Dagmary Kucybały z Biura Rady Miejskiej UM – super!). Zresztą na scenie zobaczyliśmy talent za talentem (za występy kabaretowe też należą się wielkie brawa). Miło patrzeć też, jak Koło Gospodyń Wiejskich się rozwija. Przybywa nowych pań, które dzielą się swoimi umiejętnościami i talentami, co mocno służy naszemu KGW.

Cieszę się, że byłam z Wami wszystkimi. Warto się czasem oderwać od pracy online (jak na zdjęciu powyżej), posiedzeń komisji Rady Miejskiej, na których pracujemy obecnie nad sprawozdaniami z wykonywania budżetu, raportem o stanie miasta oraz projektami uchwał i w końcu zobaczyć się z mieszkańcami, aby wspólnie i pośmiać się i powzruszać.

Raz jeszcze dziękuję (piszę na gorąco, pełna dobrych emocji).

Wiosno przybywaj!

Katarzyna Zagajska

Tu więcej zdjęć z wydarzenia: