Wybory do Senatu. Proszę o Twój głos – Katarzyna Zagajska

Wybory do Senatu. Proszę o Twój głos

Sztuka mydlenia oczu po dąbrowsku
9 sierpnia, 2019
Praca. Energia. Efekty [WIDEO]
17 września, 2019

Wybory do Senatu. Proszę o Twój głos

Szanowni Mieszkańcy, Mam zaszczyt ubiegać się o mandat senatora Rzeczypospolitej Polskiej w okręgu nr 76, obejmującym Dąbrowę Górniczą oraz powiat będziński i zawierciański. Chcę dziś każdego z Was poprosić o zaufanie i głos w wyborach do parlamentu, które odbędą się 13 października 2019 roku.

Zgodnie z przepisami każdy okręg wyborczy reprezentować może wyłącznie jeden senator. Warto więc oddać głos na osobę, która stale i z pełnym zaangażowaniem uczestniczy w życiu lokalnej społeczności.
Jestem kandydatką niezależną i bezpartyjną. Od 9 lat pracuję na rzecz mieszkańców w Dąbrowie Górniczej jako radna. Ubiegając się o mandat zaufania w Radzie Miejskiej obiecałam sobie i moim wyborcom że nie będę samorządowcem, która wyłącznie „zasiada” na sali sesyjnej. Słowa dotrzymuję i jestem jedną z najaktywniejszych radnych w mieście.

Mieszkańcy wiedzą, że mogą się do mnie zwrócić w najtrudniejszych sprawach. Jestem także samorządowcem otwartym, z którą bez problemu można się skontaktować lub dowiedzieć się na bieżąco o najważniejszych sprawach dla miasta z mojej strony internetowej: www.katarzynazagajska.pl

Teraz chcę wykorzystać swoje doświadczenie, wytrwałość, pracowitość i bezkompromisową postawę w Senacie. Reprezentując godnie w parlamencie mieszkańców Dąbrowy Górniczej, powiatu będzińskiego oraz zawierciańskiego, udowodnię, że to region pełen pracowitych, energicznych i wartościowych ludzi, którzy zasługują na więce!

Proszę o głos 13 października 2019 roku.

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Zagajska
Kandydatka do Senatu