Wybory Miss Zagłębia 2012 w Domu Kultury w Ząbkowiach – Katarzyna Zagajska

Wybory Miss Zagłębia 2012 w Domu Kultury w Ząbkowiach

Dębowy Maj Festiwal
23 kwietnia, 2012
Kowbojski piknik nad Pogorią
29 czerwca, 2012

Wybory Miss Zagłębia 2012 w Domu Kultury w Ząbkowiach

Drodzy mieszkańcy cieszę się , że w tym roku finał wyborów Miss Zagłębia 2012 i Miss Nastolatek Zagłębia 2012 odbywa się w Domu Kultury w Ząbkowicach. Ze względu na remont Pałacu Kultury i Zagłębia rozpatrywanych było kilka propozycji m.in. Teatr Zagłębia w Sosnowcu.

Często mieszkańcy terenów zielonych zgłaszali mi , że większość imprez odbywa się w centrum miasta Dąbrowa Górnicza. Nie tak dawno bo 12 i 13 maja 2012 odbywał się na terenie Gimnazjum 9 i Domu Kultury – Ząbkowicki Festyn Rodzinny. Pomimo nienajlepszej pogodyfrekwencja mieszkańców była zadawalająca. Młodzież i dzieci aktywnie uczestniczyli w wielu rozgrywkach i konkursach. Było wiele ciekawych nagród ufundowanych przez sponsorów. Jako Radna z dzielnicy Ząbkowic postanowiłam również ufundować nagrody książkowe uczestnikom Festynu.

26 maja o godz.15.30 rozpoczynają się uroczystości z okazji 90-lecia Klubu Sportowego Unia Ząbkowice. To piękny jubileusz jeszcze 10 lat i będzie 100 lecie. Wiem, że szykuje się wiele ciekawych niespodzianek na ten dzień. Zachęcam do odwiedzenia strony: WWW.ksuniazabkowice.pl

W dniu 1 czerwca 2012 o godz.19 w Domu Kultury w Ząbkowicach wielki finał wyborów Miss Zagłębia 2012 i Miss Nastolatek Zagłębia 2012 . W związku z organizacją tej imprezy pomogłam organizatorce Pani Małgorzacie Stankowskiej w pozyskaniu sponsorów. Jako osoba znająca tu lokalne firmy i biznesmenów udało mi się zachęcić do współpracy m.in.:

-DOLOMIT S.A
-DREWNEX RECYKLING PLASICS
-BAUER
-HOTEL ZACISZE
-F.H.U MEDEX
-GABINET MASAŻU I REHABILITACJI
-CAMAIEU
-CLLEO KOSMETYKA ESTETYCZNA

Więcej szczegółów na temat imprezy na stronie: www.missslaskaizaglebia.pl

Będę starać się aby i w tym roku na nasze tereny przyjechało kino plenerowe. Tak więc nie jest tak źle jeśli chodzi o rozrywki w dzielnicy Ząbkowice.

Pozdrawiam!

Katarzyna Zagajska Rada Miasta Dąbrowa Górnicza